|
제품 상세 정보:
결제 및 배송 조건:
|
| 제품명: | 매트 서레이스 롤러 필름 선장 라미네이션 | 핵심 단어: | 발사 롤러, 냉각 롤러 |
|---|---|---|---|
| 롤러의 원통형 및 동축성: | ≤0.005mm | 롤러 지름:: | Φ1600mm 이내 |
| 표면 처리: | 광택 거울, 초미세 거울, 무광택/매트, 접착 방지 롤러 | 전체 변형: | <0.05 mm (전부하) |
| 동평형: | G2.5 | 롤러 표면 온도 오류: | ±0.5~1℃; |
| 강조하다: | 동적 평형식 산업용 주름 롤러,정밀 냉각 회전 흐름 롤러,큰 지름 Φ1600mm 산업 롤러 |
||
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Roller diameter | within Φ1600mm |
| Cylindricity and coaxiality | ≤0.005mm |
| Thickness of the coating | 50~80um |
| Roller surface temperature error | ±0.5~1℃ |
| Surface Treatment | matt surface |
| Running speed | 800 meters/min |
| Overall deformation | <0.05 mm at full load |
| Dynamic balancing | Q=3.2 during operation |
Founded in 2008, Huatao Group is a professional supplier of various rollers for paper, corrugated board, rubber & plastic industry, and nonwoven fabric industries with over 15 years of experience.
Our Products Include:
Our products have been exported to more than 96 countries with excellent reputation. We understand each customer's unique requirements and provide matching superior quality products with reliable service.
담당자: Maple
전화 번호: +86 15103371897
팩스: 86--311-80690567