|
제품 상세 정보:
결제 및 배송 조건:
|
| 이름: | 영화 째는 장비에 사용되는 Bopp 또는 Bopet 탄소 섬유 째는 롤러 | 핵심 단어: | Bopp 또는 Bopet 탄소 섬유 슬리팅 롤러, 필름 슬리팅 장비에 사용되는 탄소 섬유 슬리팅 롤러, 탄소 섬유 슬리팅 롤러 |
|---|---|---|---|
| 재료: | T800 | 표면 기능:: | 매끄럽거나 슬롯형 배기 설계 |
| 강조하다: | 탄소섬유 절단 롤러,보프 필름 절단 롤러,BOPET 필름 장비 롤러 |
||
| Roller material | High-performance carbon fiber composite material |
| Composite shaft head connection | Durable and reliable (patented technology) |
| Weight | 30kg, composite material density 1600kg/m³ |
| Surface coating | EPDM or other rubber coating |
| Maximum diameter | Custom designs up to 190mm |
| Surface roughness | Ra0.8um |
| Maximum length | Custom designs up to 4000mm |
| Surface hardness | Shore A60-90 |
| High stiffness | 700N/m, deflection deformation 0.01mm/m |
| Rubber coating thickness | 5-10mm |
| Speed | Linear speed 1500m/min or custom designs >5000r/min |
| Surface function | Smooth or slotted exhaust design options |
담당자: Maple
전화 번호: +86 15103371897
팩스: 86--311-80690567